Spolupráca

Ponúkame výhodnú spoluprácu pre všetkých blogerov a vlastníkov webstránok

Naša stránka sa neustále rozrastá a denne sa snažíme svojim návštevníkom prinášať tie najlepšie recenzie produktov, e-shopov a najvýhodnejšie zľavové kupóny na internete.

Keďže návštevnosť a dopyt po nových hodnoteniach nám stále rastie, potrebujeme vašu pomoc. Ak máte skúsenosti s písaním článkov alebo recenzií a vlastníte blog alebo webstránku, ponúkame vám spoluprácu na báze link-buildingu.

Aké formy spolupráce vám ponúkame?

1. Produkt za recenziu

Na naše náklady vám zašleme spotrebiteľský produkt zadarmo na otestovanie – mal by to byť malý spotrebič ktorý aktuálne potrebujete – napríklad kuchynská váha.

Po obdržaní produktu a jeho riadnom otestovaní napíšete plnohodnotnú recenziu. Recenzia by mala obsahovať kľúčové slová, váš úprimný názor na produkt a jeho výhody či nevýhody.

Po dokončení vašej recenzie nás skontaktujete a pošlete nám ju emailom. My ju následne zverejníme spolu s odkazom na autora recenzie – teda na vás a váš blog. Pridaním odkazu na váš blog z webstránky s vysokou návštevnosťou sa zvyšuje hodnota vášho blogu.

Rovnakú vec budeme vyžadovať od vás – po zverejnení recenzie u nás si vy pridáte na vašej stránke alebo blogu informáciu pre svojich čitateľov, že ste pre nás napísali recenziu spolu s odkazom na túto recenziu.

Takto si “vymeníme” odkazy na naše stránky a zvýšime hodnotu a kredibilitu našich webstránok.
Nie len že zvýšite svoje SEO a podporíte svoju stránku v internetových prehliadačoch ale ešte budete za to aj ohodnotený prostredníctvom obdržania produktu podľa svojho výberu úplne zadarmo.

2. Recenzia za finančnú odmenu

Ďalšia forma spolupráce zahŕňa finančnú odmenu za recenziu. Za dobre vypracovanú recenziu s kľúčovými slovami ponúkame 5 Eur.

Jednoducho si vyberiete akýkoľvek spotrebiteľský produkt ktorý máte doma a používate (kategória produktu sa musí nachádzať na našej stránke), a napíšete o ňom recenziu vrátane výhod a nevýhod. Môžete tiež spísať kde ste si produkt objednali a ako ste boli spokojný s objednávacím a doručovacím procesom.

Recenziu nám pošlete a mi ju uverejníme na našej webstránke spolu s odkazom na vás a vašu stránku či blog. Zároveň vyžadujeme aby ste aj vy na svojej stránke uviedli napríklad vo forme článku že ste pre nás napísali recenziu spolu s odkazom na túto recenziu.

Takto nie len že zvýšite svoje SEO a podporíte svoju stránku v internetových prehliadačoch ale ešte budete za to aj finančne ohodnotený.


Poznámka: Naša ponuka spolupráce je určená výhradne pre vlastníkov blogov alebo webstránok, ktorí majú skúsenosti s copywritingom alebo písaním článkov či vytváraním obsahu na webstránkach. Táto ponuka nie je aplikovateľná pre bežných spotrebiteľov ako “príležitosť na privyrobenie si” napríklad pre mamičky na materskej.

Máte záujem a takýto typ spolupráce?

Neváhajte nás okamžite kontaktovať a my vám napíšeme detaily.

Registrovať účet
Obnoviť heslo